Sponsormeter: gratis geld geven aan de stichting

Voor stichting Voor GRV door GRV is een sponsormeter aangemaakt. Als u online aankopen doet, kunt u een deel van het aankoopbedrag laten doneren aan onze stichting. U betaalt zelf dus niets, maar een percentage van het bedrag gaat naar onze stichting. Er doen heel veel verschillende webshops en partijen mee: coolblue, wehkamp, mediamarkt, maar ook bijvoorbeeld KPN en Ziggo. Gaat u binnenkort een online aankoop doen? Help ons dan mee onze sponsormeter te vullen! Ga naar http://sponsormeter.com/VoorGRVDoorGRV en kijk welke partijen allemaal mee doen. Vanaf de sponsormeter.com website klikt u door naar de webshop om uw aankoop te doen. Op die manier weet de webshop dat u via sponsormeter.com shopt. U wordt doorgelinkt naar de webshop waar u uw aankoop kunt doen zoals u dat normaal ook zou doen. De prijs van uw aankoop is precies hetzelfde. Na uw aankoop keert de webshop een bedrag uit die sponsormeter.com omzet in een geldbedrag voor de stichting. Gaaf toch! Doet u ook mee?


Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s